Sport- & Cultuurintro Breda

Postbus 1951
4811 GS Breda

Hoofdcontent

Aanbieders

'Het Huiskameratelier' Melanie van Dorp

'Het Huiskameratelier' Melanie van Dorp

4Up Taalpraktijk

4Up Taalpraktijk

AV Sprint aangepaste sporten

AV Sprint aangepaste sporten

Aikidocentrum Van Ginkel

Aikidocentrum Van Ginkel

Anne van den Beuken Musicalkinderfeestje

Anne van den Beuken Musicalkinderfeestje

Anoesjka Raats

Anoesjka Raats

ApenkooiGym

ApenkooiGym

Archeologie Erfgoed Breda

Archeologie Erfgoed Breda

Arendse health club

Arendse health club

Arendse health club Breda

Arendse health club Breda

Artzinnig

Artzinnig

Atelier da Silva

Atelier da Silva

Atletiekvereniging SPRINT

Atletiekvereniging SPRINT

B.C. Racketswingers ‘79

B.C. Racketswingers ‘79

B.C. Woodpecker

B.C. Woodpecker

B.I.S.O. '65 (Bredase Invalide Sportorganisatie'65)

B.I.S.O. '65 (Bredase Invalide Sportorganisatie'65)

B.S.V. Boeimeer

B.S.V. Boeimeer

B.S.V. Boeimeer - Plusvoetbal

B.S.V. Boeimeer - Plusvoetbal

BH&BC Breda

BH&BC Breda

BHV Push

BHV Push

BNMHC Zwart-Wit

BNMHC Zwart-Wit

BOTS Bootcamp & Obstacles

BOTS Bootcamp & Obstacles

BRESS Bredase Studentensport

BRESS Bredase Studentensport

Back2thegym

Back2thegym

Back2thegym

Back2thegym

Badmintonclub A.V.W.'93

Badmintonclub A.V.W.'93

Badmintonclub Bavel

Badmintonclub Bavel

Badmintonvereniging De Hooimeppers

Badmintonvereniging De Hooimeppers

Bakatelier

Bakatelier

Ballangrud Breda

Ballangrud Breda

Balletschool Nana Vanderpluym

Balletschool Nana Vanderpluym

Barons (Rolstoelbasketbal)

Barons (Rolstoelbasketbal)

Barons Breda Basketball

Barons Breda Basketball

Batuque Capoeira

Batuque Capoeira

Be Twisted paardencoaching

Be Twisted paardencoaching

Beexmusic

Beexmusic

Bewegingsstudio Fit & Welzijn

Bewegingsstudio Fit & Welzijn

Bij Bir

Bij Bir

Bliemer arashi sport

Bliemer arashi sport

Blind Walls Gallery

Blind Walls Gallery

Bowling vereniging Breda

Bowling vereniging Breda

Bowlsclub Victory

Bowlsclub Victory

Breda Actief

Breda Actief

Breda Beach

Breda Beach

Breda Yoga en Breda Mindfulness

Breda Yoga en Breda Mindfulness

BredaGym

BredaGym

BredaWandelt

BredaWandelt

Bredase Ring

Bredase Ring

Bredase Rugby Club

Bredase Rugby Club

Bredase Veteranen Poloclub

Bredase Veteranen Poloclub

Bredase waterscouting Titus Brandsma

Bredase waterscouting Titus Brandsma

Brede school Heusdenhout

Brede school Heusdenhout

Bridgeclub "Sans Rancune"

Bridgeclub "Sans Rancune"

Bridgeclub De Blaker

Bridgeclub De Blaker

Bridgeclub De Overslag

Bridgeclub De Overslag

Bridgeclub GESP

Bridgeclub GESP

Bridgeclub Princenhage

Bridgeclub Princenhage

Bridgesoos ‘85

Bridgesoos ‘85

Budo Vereniging Nami Kai

Budo Vereniging Nami Kai

Bujinkan Tabi Dojo

Bujinkan Tabi Dojo

Cirkeltje Rond Kindercoach.

Cirkeltje Rond Kindercoach.

Club Pellikaan Breda

Club Pellikaan Breda

Coderdojo Breda

Coderdojo Breda

Collab Dance Studio's

Collab Dance Studio's

Combat Brothers (Combat Kids)

Combat Brothers (Combat Kids)

Cross Jumps

Cross Jumps

CrossFit Climbers Cabin

CrossFit Climbers Cabin

Cultuur in Princenhage

Cultuur in Princenhage

DJ School International

DJ School International

Dansschool Fuse

Dansschool Fuse

Dansschool Lotuz

Dansschool Lotuz

Dansstudio Djazzle

Dansstudio Djazzle

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio de Vloer

Dansstudio de Vloer

De Baroniesche Hengelaars

De Baroniesche Hengelaars

De Burgst Breda

De Burgst Breda

De Haenen

De Haenen

De Kleine Engel

De Kleine Engel

De Murk Jansen Groep Scouting-/Vrijetijdsclub

De Murk Jansen Groep Scouting-/Vrijetijdsclub

De Schilderik

De Schilderik

Dirk in Beweging Out Door Training

Dirk in Beweging Out Door Training

Dojo Saiha

Dojo Saiha

Doornbos Fysio Groep

Doornbos Fysio Groep

Doskonale

Doskonale

Drumschool Mark Eeftens

Drumschool Mark Eeftens

Duikteam Dusky

Duikteam Dusky

ECO-IDEE

ECO-IDEE

Eerste Prinsenbeekse Volleybal Club E.P.V.C

Eerste Prinsenbeekse Volleybal Club E.P.V.C

Elmar Peters

Elmar Peters

Else Loof Fotografie

Else Loof Fotografie

Eric Wels BassUniversity

Eric Wels BassUniversity

Esmee Schoones

Esmee Schoones

Esther Lindeboom, Piano- & Keyboardles

Esther Lindeboom, Piano- & Keyboardles

Euphonia Teteringen

Euphonia Teteringen

Every Move Dansstudio

Every Move Dansstudio

Female Goals

Female Goals

Fietsgilde (van Gilde de Baronie)

Fietsgilde (van Gilde de Baronie)

Fit Breda, Fysio-FiT

Fit Breda, Fysio-FiT

Fit met Loes Beweegcoaching

Fit met Loes Beweegcoaching

Fitboxbreda

Fitboxbreda

Fotoclub Nieuw-Ginneken

Fotoclub Nieuw-Ginneken

Fysiotherapie Heusdenhout

Fysiotherapie Heusdenhout

G-Darts Breda

G-Darts Breda

Geoffrey Berens Karate Academy

Geoffrey Berens Karate Academy

Ghislaine Dance Company

Ghislaine Dance Company

Gilde De Baronie

Gilde De Baronie

Gitaarschool Gubbels, Gitaar en ukelele

Gitaarschool Gubbels, Gitaar en ukelele

Gitaarschool Leroy Carli

Gitaarschool Leroy Carli

Gitaarschool hilda veen

Gitaarschool hilda veen

Golfvereniging Albatross

Golfvereniging Albatross

Grafische Werkplaats RAAF

Grafische Werkplaats RAAF

Groot Kielegats Scholenproject

Groot Kielegats Scholenproject

Gymnastiek- en Turnvereniging De Samensprong

Gymnastiek- en Turnvereniging De Samensprong

HSC JEKA

HSC JEKA

HSV Ballangrud Breda

HSV Ballangrud Breda

HV United Breda

HV United Breda

Handboogsportvereniging Alliance d’Amitié Ulvenhout

Handboogsportvereniging Alliance d’Amitié Ulvenhout

Happy-Nes Kindercoaching

Happy-Nes Kindercoaching

Harmonie Amor Musae Prinsenbeek

Harmonie Amor Musae Prinsenbeek

Harmonie St.Caecilia Bavel

Harmonie St.Caecilia Bavel

HarpStudioAnneliesBreda

HarpStudioAnneliesBreda

Het Muziekhuis

Het Muziekhuis

HobbyclubPrincenhage

HobbyclubPrincenhage

Hockeyclub Prinsenbeek

Hockeyclub Prinsenbeek

IJshockeyclub Yeti’s Breda

IJshockeyclub Yeti’s Breda

Impact Sports Academy

Impact Sports Academy

Jan Barten Muzieklessen, Gitaar & Piano

Jan Barten Muzieklessen, Gitaar & Piano

Jan Naalden Gitaarles

Jan Naalden Gitaarles

Jeu de boulesvereniging Va-Tout

Jeu de boulesvereniging Va-Tout

Jeugdcircus Woenzini

Jeugdcircus Woenzini

Jeugdklimvereniging Cocon

Jeugdklimvereniging Cocon

Jeugdtheater Broccoli

Jeugdtheater Broccoli

Jeugdwerk Surplus Welzijn

Jeugdwerk Surplus Welzijn

JiuJitsu Breda

JiuJitsu Breda

Joost van Poppel Gitaarles

Joost van Poppel Gitaarles

Jos Theeuwes Gitaarles

Jos Theeuwes Gitaarles

Judovereniging Haagse Beemden Breda

Judovereniging Haagse Beemden Breda

Judovereniging kuatsu

Judovereniging kuatsu

KC TERDA

KC TERDA

KC Terda

KC Terda

Karate-do Youkou

Karate-do Youkou

Kickfit

Kickfit

Kicks n Sticks

Kicks n Sticks

Kikoba

Kikoba

Kinderatelier Kleinkunst

Kinderatelier Kleinkunst

Klaartje Scheer

Klaartje Scheer

Kleurig Coaching

Kleurig Coaching

Koets5

Koets5

Koninklijke Harmonie Cecilia Princenhage

Koninklijke Harmonie Cecilia Princenhage

Kooracademie Breda

Kooracademie Breda

Krav Maga Breda

Krav Maga Breda

Kunstzwemvereniging Synchro Breda

Kunstzwemvereniging Synchro Breda

Kymo

Kymo

Kyorakukan Aikido

Kyorakukan Aikido

Leerprins6 Blokfluit- en dwarsfluitles

Leerprins6 Blokfluit- en dwarsfluitles

Leonis Ju Jitsu Club

Leonis Ju Jitsu Club

Liesbeth Verhoeven

Liesbeth Verhoeven

Lil' Dragon Nederland

Lil' Dragon Nederland

Linda Maas Splashen met inkt!

Linda Maas Splashen met inkt!

Lotte van Roosmalen

Lotte van Roosmalen

Lucifers Slagwerk

Lucifers Slagwerk

MATS (Braziliaans Jiu-Jitsu)

MATS (Braziliaans Jiu-Jitsu)

Makersbase Breda

Makersbase Breda

Manege Hoeve Galdericht

Manege Hoeve Galdericht

Maurice Spapens Dutch Design

Maurice Spapens Dutch Design

MeCards4Kids™

MeCards4Kids™

Mentaal.fit

Mentaal.fit

Mixed Hockey Club Teteringen (MHCT)

Mixed Hockey Club Teteringen (MHCT)

Monkey Moves Breda

Monkey Moves Breda

Movin'Circle

Movin'Circle

Music Jungle Breda

Music Jungle Breda

Musicaja Zangschool Breda

Musicaja Zangschool Breda

Muziekles Breda

Muziekles Breda

Muziekschool Haagse Beemden

Muziekschool Haagse Beemden

Muziekstudio Princenhage

Muziekstudio Princenhage

Muziekvereniging Fidelis

Muziekvereniging Fidelis

Muziekvereniging Vondel

Muziekvereniging Vondel

My Health Breda

My Health Breda

NAC Maatschappelijk

NAC Maatschappelijk

Naomi Adriaansz

Naomi Adriaansz

Nassau Harmonie Breda

Nassau Harmonie Breda

Next Gen Wing Chun

Next Gen Wing Chun

Nieuwe Veste

Nieuwe Veste

OSV Bowls Breda

OSV Bowls Breda

OSV Duikteam Argonauta

OSV Duikteam Argonauta

Optisport Sonsbeeck

Optisport Sonsbeeck

PCP

PCP

PCP Breda

PCP Breda

PSV de Barrage

PSV de Barrage

Paaldansstudio & Dance Centre

Paaldansstudio & Dance Centre

Padel-Only Academy

Padel-Only Academy

ParkourBreda

ParkourBreda

Pier15 Skatepark

Pier15 Skatepark

Plexus yoga pilates dans

Plexus yoga pilates dans

Podium Bloos

Podium Bloos

Pompadour Breda

Pompadour Breda

Racket Academy

Racket Academy

Reddingsbrigade Breda

Reddingsbrigade Breda

Renzo Gracie Holland

Renzo Gracie Holland

Reptielenhuis de Aarde

Reptielenhuis de Aarde

RnG Diving

RnG Diving

Roeivereniging Breda

Roeivereniging Breda

Runnerscafe

Runnerscafe

RvMovada Dance Studio

RvMovada Dance Studio

SBC2000

SBC2000

SV De Baronie Schaken

SV De Baronie Schaken

Sabrina Weber

Sabrina Weber

Sacramentskoor Breda

Sacramentskoor Breda

SanoeQ - Training voor Kinderen

SanoeQ - Training voor Kinderen

Schaatsschool Jollyicesports

Schaatsschool Jollyicesports

Schermvereniging Pallas

Schermvereniging Pallas

Scouting Albert Schweitzer Groep

Scouting Albert Schweitzer Groep

Scouting Blauwe Kei

Scouting Blauwe Kei

Scouting Frederik Hendrik

Scouting Frederik Hendrik

Scouting Haagse Beemden

Scouting Haagse Beemden

Scouting Sint Joris Breda

Scouting Sint Joris Breda

Scouting Sint Martinus

Scouting Sint Martinus

Shinbokukai Dojo

Shinbokukai Dojo

Shotokan Karate Teteringen

Shotokan Karate Teteringen

Showkorps Concento

Showkorps Concento

Smile2Bfit

Smile2Bfit

Snap Fitness Breda

Snap Fitness Breda

Sport Bso Belle Fleur

Sport Bso Belle Fleur

Sport EFFECT

Sport EFFECT

Sportpsychologie Breda

Sportpsychologie Breda

Sportschool van der Heijden / judo

Sportschool van der Heijden / judo

Sportvereniging Advendo

Sportvereniging Advendo

Sportvereniging Fier

Sportvereniging Fier

Stedelijk Jeugdkoor Breda

Stedelijk Jeugdkoor Breda

Stedelijk Museum Breda

Stedelijk Museum Breda

Stichting Bredase Aangepaste Sporten

Stichting Bredase Aangepaste Sporten

Stichting Jazz Ten Toon

Stichting Jazz Ten Toon

Stichting Keep Fit

Stichting Keep Fit

Stichting Koorzang en -educatie

Stichting Koorzang en -educatie

Stichting Musical Instruments for Children

Stichting Musical Instruments for Children

Stichting Muziektheater ROES

Stichting Muziektheater ROES

Stichting NoNonsense

Stichting NoNonsense

Stichting OOPOEH

Stichting OOPOEH

Stichting Present Heldenverhaal schrijven

Stichting Present Heldenverhaal schrijven

Stichting Puur Zien

Stichting Puur Zien

Stichting Rooie Zondag

Stichting Rooie Zondag

Street Jump Breda

Street Jump Breda

Studententennis Breda

Studententennis Breda

Sup & Fun

Sup & Fun

TACOYO Fit-club

TACOYO Fit-club

TC Bredania

TC Bredania

TTV Belcrum

TTV Belcrum

TV Haagse Beemden

TV Haagse Beemden

TV Markant

TV Markant

Taal & Theaterwinkel

Taal & Theaterwinkel

Tacoyo Fit-club

Tacoyo Fit-club

Tafeltennisvereniging Breda

Tafeltennisvereniging Breda

Tafeltennisvereniging Gageldonk

Tafeltennisvereniging Gageldonk

Talent Pop-Up

Talent Pop-Up

Telekids Musicalschool

Telekids Musicalschool

Tennis Club Breda

Tennis Club Breda

Tennispark Princenhage

Tennispark Princenhage

Tennisvereniging B.L.T.V.

Tennisvereniging B.L.T.V.

Tennisvereniging Bavel

Tennisvereniging Bavel

Tennisvereniging Breda Noord

Tennisvereniging Breda Noord

Tennisvereniging C.V. (Club Vredenburg)

Tennisvereniging C.V. (Club Vredenburg)

Tennisvereniging De IJpelaar

Tennisvereniging De IJpelaar

Tennisvereniging Heksenwiel

Tennisvereniging Heksenwiel

Teteringse Tennis Vereniging

Teteringse Tennis Vereniging

The Wall of Dance

The Wall of Dance

Ties Poeth

Ties Poeth

Tiggelman Dance & Events

Tiggelman Dance & Events

Tobisport

Tobisport

Triathlon Vereniging Breda (TVB)

Triathlon Vereniging Breda (TVB)

Twice Dansstudio

Twice Dansstudio

UVV'40

UVV'40

Uitvindfabriek

Uitvindfabriek

V.C. ´t Aogje

V.C. ´t Aogje

VV Bavel

VV Bavel

Victor lens

Victor lens

Viooldocente Gerianne Wigboldus

Viooldocente Gerianne Wigboldus

Vitasports

Vitasports

Voetbalscheidsrechtersvereniging Breda en omstreken (COVS Breda e.o.)

Voetbalscheidsrechtersvereniging Breda en omstreken (COVS Breda e.o.)

Voetbalvereniging Baronie

Voetbalvereniging Baronie

Volleybal vereniging Set-up Prinsenbeek

Volleybal vereniging Set-up Prinsenbeek

Volleybalvereniging Zandberg

Volleybalvereniging Zandberg

Vrouwen Vereniging Princenhage

Vrouwen Vereniging Princenhage

WDS'19

WDS'19

WDS’19

WDS’19

Wendy van Stee

Wendy van Stee

Wielervereniging Breda

Wielervereniging Breda

WindWijs

WindWijs

XL Pianostudio

XL Pianostudio

Yarn Painting

Yarn Painting

Yoga Ginneken

Yoga Ginneken

Yoga Globe

Yoga Globe

Yoga Puur Breda

Yoga Puur Breda

Yoga Sterrebos

Yoga Sterrebos

You are the Buddha

You are the Buddha

Zeevisvereniging de Dweilwissers

Zeevisvereniging de Dweilwissers

de Stilte

de Stilte

de Vlinderfabriek

de Vlinderfabriek

hart for her Breda

hart for her Breda

juulsyoga

juulsyoga

muzieKanjers

muzieKanjers

rkvv JEKA

rkvv JEKA

stichting On Stage

stichting On Stage

sv Fier

sv Fier

tennisvereniging C.V.

tennisvereniging C.V.

v.v. Baronie

v.v. Baronie

v.v. The Gunners

v.v. The Gunners

voetbalvereniging Beek Vooruit

voetbalvereniging Beek Vooruit

voetbalvereniging s.v. SAB Breda

voetbalvereniging s.v. SAB Breda

www.SpeelGitaarVandaag.nl

www.SpeelGitaarVandaag.nl